PC0705-180K-RC
MFR.Part #
PC0705-180K-RC
JLCPCB Part #
C7024134
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.6A 100mΩ 18uH ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS