PC0403-681K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PC0403-681K-RC
JLCPCB Part #
C7024113
Package
SMD,4.5x4mm
Description
10Ω 180mA 680uH ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS