473PPB102K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
473PPB102K
JLCPCB Part #
C7020382
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 47nF 600V、1kV ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS