381LR101M420H012
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
381LR101M420H012
JLCPCB Part #
C7013554
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.99Ω@120Hz 100uF 10mm 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 420V 700mA@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS