381LQ152M200K042
MFR.Part #
381LQ152M200K042
JLCPCB Part #
C7013548
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 133mΩ@120Hz 1500uF 2.8A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 30mm 42mm ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS