380LX181M420H042
MFR.Part #
380LX181M420H042
JLCPCB Part #
C7013527
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 1.11Ω@120Hz 1.45A@120Hz 10mm 180uF 22mm 3000hrs@85℃ 40mm 420V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS