380LX121M500K022
MFR.Part #
380LX121M500K022
JLCPCB Part #
C7013523
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.382Ω 10mm 120uF 3000hrs@85℃ 30mm 30mm 500V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS