SLPX682M080E9P3
MFR.Part #
SLPX682M080E9P3
JLCPCB Part #
C7011426
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 30mm 49mΩ@120Hz 5.27A@120Hz 50mm 6800uF 80V ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS