SLPX561M400H9P3
MFR.Part #
SLPX561M400H9P3
JLCPCB Part #
C7011424
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3.13A@120Hz 3000hrs@85℃ 355mΩ@120Hz 35mm 400V 50mm 560uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS