SLPX181M385E1P3
MFR.Part #
SLPX181M385E1P3
JLCPCB Part #
C7011407
Package
Plugin,D30xL27mm
Description
-25℃~+85℃ 1.11Ω@120Hz 1.37A@120Hz 10mm 180uF 27mm 3000hrs@85℃ 30mm 385V ±20% 插件,D30xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS