SLP121M350A3P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLP121M350A3P3
JLCPCB Part #
C7011375
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 2.765Ω@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 32mm 350V 750mA@120Hz ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS