MC22FF471J-TF
MFR.Part #
MC22FF471J-TF
JLCPCB Part #
C6989578
Description
-55℃~+125℃ 1kV 470pF 4mm 5.7mm ±5% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS