RN10D1022CT5-25
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RN10D1022CT5-25
JLCPCB Part #
C6982248
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS