RN10B1651CT5-10
MFR.Part #
RN10B1651CT5-10
JLCPCB Part #
C6982240
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS