L114FL1CS24VDC.40R
MFR.Part #
L114FL1CS24VDC.40R
JLCPCB Part #
C6974468
Description
-40℃~+85℃ 10ms 10ms 20A 24V 300V@AC AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Single Coil 插件 Magnetic Latching Relays ROHS