J1512CP48VAC1.2D
MFR.Part #
J1512CP48VAC1.2D
JLCPCB Part #
C6969248
Description
-40℃~+85℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20A 25ms 25ms 300V@AC 48V AgCdO 插件 Power Relays ROHS