J1511CP220VAC1.2
MFR.Part #
J1511CP220VAC1.2
JLCPCB Part #
C6969234
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 20A 220V 25ms 25ms 300V@AC AgCdO One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件 Power Relays ROHS