IPI80N04S403AKSA1
MFR.Part #
IPI80N04S403AKSA1
JLCPCB Part #
C6969228
Package
TO-262-3
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 3.7mΩ@80A,10V 40V 4V@53uA 5.26nF@25V 66nC@10V 80A 94W TO-262-3 MOSFETs ROHS