REC5-243.3SRWZ/H/B/M/SMD-R
MFR.Part #
REC5-243.3SRWZ/H/B/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C6967272
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 1.6kV 1A 3.3V 5W 76% 9V~36V SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS