REC3-243.3SRWZ/H2/A/M/CTRL
MFR.Part #
REC3-243.3SRWZ/H2/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C6966692
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 2kV 3.3V 3W 79% 900mA 9V~36V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS