REC7.5-2415SRW/H3/A/M/CTRL
MFR.Part #
REC7.5-2415SRW/H3/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C6966618
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 15V 18V~36V 3kV 500mA 7.5W 86% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS