REC10-4815SRWZ/H2/A/M/SMD-R
MFR.Part #
REC10-4815SRWZ/H2/A/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C6966313
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 10W 15V 18V~75V 2kV 667mA 85% SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS