RDC60-101K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
RDC60-101K-RC
JLCPCB Part #
C6966025
Package
Plugin,D=50.8mm
Description
100uH 14mΩ 26.5A ±10% Plugin,D=50.8mm Power Inductors ROHS