GMLB-201209-0150Y-PY-RU
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS USA,Inc
MFR.Part #
GMLB-201209-0150Y-PY-RU
JLCPCB Part #
C6954710
Package
0805
Description
1 150Ω@100MHz 850mΩ 0805 Ferrite Beads ROHS