G7L-1A-T-CB-AC100/120
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G7L-1A-T-CB-AC100/120
Description
-25℃~+60℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 120V 250V@AC 30A 30ms 30ms AgSnIn - Power Relays ROHS