G6AK-274P-ST-US-DC48
MFR.Part #
G6AK-274P-ST-US-DC48
JLCPCB Part #
C6953883
Description
-40℃~+70℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 2A 48V 5ms 5ms Dual Coil Silver + Gold Plated 插件 Magnetic Latching Relays ROHS