PCT68/6DK
MFR.Part #
PCT68/6DK
JLCPCB Part #
C6949382
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 68uF 900mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS