PCT2.2/6XLK
MFR.Part #
PCT2.2/6XLK
JLCPCB Part #
C6949323
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20Ω@100kHz 6.3V ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS