PC16SH-10CP06-472A2020-C-TA
MFR.Part #
PC16SH-10CP06-472A2020-C-TA
Description
1 200mW 4.7kΩ ±20% ±300ppm/℃ - Potentiometers, Variable Resistors ROHS