OWR-3507T-36A
Extended
Manufacturer
Ole Wolff Electronics Inc.
MFR.Part #
OWR-3507T-36A
Description
10mW 20Hz~20kHz 35mm 36Ω 7.82mm 72Hz Electromagnetic - Speakers ROHS