FB160808T-152Y-S-1
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FB160808T-152Y-S-1
JLCPCB Part #
C6947034
Package
0603
Description
1 1.5kΩ@100MHz 1Ω 0603 Ferrite Beads ROHS