EMZA250ARA220ME61G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EMZA250ARA220ME61G
JLCPCB Part #
C6944932
Package
SMD,D5xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 25V 5mm 6.1mm 64mA@120Hz ±20% SMD,D5xL6.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS