EMHB101ARA750MKE0S
MFR.Part #
EMHB101ARA750MKE0S
JLCPCB Part #
C6944610
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+125℃ 100V 12.5mm 13.5mm 1500hrs@125℃ 192mA@120Hz 280mΩ@100kHz 75uF ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS