ELXS551VSN221MA40S
MFR.Part #
ELXS551VSN221MA40S
JLCPCB Part #
C6943837
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.28A@120Hz 10mm 220uF 35mm 40mm 5000hrs@105℃ 550V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS