EKLA251LIN102KA39M
MFR.Part #
EKLA251LIN102KA39M
JLCPCB Part #
C6943315
Package
Plugin,D35xL41.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 14.2mm 250V 3000hrs@105℃ 35mm 4.1A@120Hz 41.5mm ±10% Plugin,D35xL41.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS