E36D500LPN103UA79U
MFR.Part #
E36D500LPN103UA79U
JLCPCB Part #
C6941604
Package
Bolt,D35xL79mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 10000uF 12.7mm 35mm 50V 79mm 螺栓,D35xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS