E36D400CDS104VEA5U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36D400CDS104VEA5U
JLCPCB Part #
C6941576
Package
Bolt,D76.2xL105mm
Description
-10%~+20% -40℃~+85℃ 0.1F 105mm 31.8mm 40V 76.2mm 螺栓,D76.2xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS