E36D201LPN372TEA5U
MFR.Part #
E36D201LPN372TEA5U
JLCPCB Part #
C6941555
Package
Bolt,D76.2xL105mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 105mm 200V 31.8mm 3700uF 76.2mm 螺栓,D76.2xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS