E32D800HPN683MDD0M
MFR.Part #
E32D800HPN683MDD0M
JLCPCB Part #
C6941534
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 28.58mm 63.5mm 68000uF 80V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS