E32D750CPN563QDE3U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E32D750CPN563QDE3U
JLCPCB Part #
C6941530
Package
Plugin
Description
-10%~+30% -40℃~+105℃ 28.6mm 56000uF 63.5mm 75V 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS