E32D501CDS182QDE3U
MFR.Part #
E32D501CDS182QDE3U
JLCPCB Part #
C6941528
Package
Plugin
Description
-10%~+30% -40℃~+105℃ 1800uF 28.6mm 500V 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS