EC7BW-110S15
MFR.Part #
EC7BW-110S15
JLCPCB Part #
C6941521
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.33A 15V 43V~160V 89.5% DIP,50.8x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS