EC7B-48S18NS
MFR.Part #
EC7B-48S18NS
JLCPCB Part #
C6941519
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 1.8V 11W 36V~75V 6A 86% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS