EC5SBW-48S33
MFR.Part #
EC5SBW-48S33
JLCPCB Part #
C6941492
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 18V~75V 25W 3.3V 7.5A 88% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS