EC5BW-24S15
MFR.Part #
EC5BW-24S15
JLCPCB Part #
C6941484
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 15V 15W 1A 88% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS