EC4SAW-24S12N
MFR.Part #
EC4SAW-24S12N
JLCPCB Part #
C6941457
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
1 1.5kV 12V 500mA 6W 88% 9V~36V SIP,21.8x9.2mm Isolated Power Modules ROHS