EC3SB-24S33S
MFR.Part #
EC3SB-24S33S
JLCPCB Part #
C6941394
Package
SMD-6P,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 13W 18V~36V 3.3V 4A 86% SMD-6P,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS