EC2SA-24S15N
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC2SA-24S15N
JLCPCB Part #
C6941267
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
1 1.5kV 134mA 15V 18V~36V 2W 83% SIP,21.8x9.2mm Isolated Power Modules ROHS