E92X451VNT122MC65U
MFR.Part #
E92X451VNT122MC65U
JLCPCB Part #
C6940845
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1200uF 15000hrs@85℃ 25mm 450V 50mm 67.5mm 83mΩ@120Hz 9.438A@100kHz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS