DE2E3SA472MA2BT01F
MFR.Part #
DE2E3SA472MA2BT01F
JLCPCB Part #
C6932188
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V、300V 4.7nF X1,Y2 ±20% 插件,P=5mm Safety Capacitors ROHS